Kurumsal

Hakkımızda

2002 yılından bu yana profesyonel anlamda hizmet verdiğimiz gayrimenkul sektöründe, müşteri memnuniyeti ve güven, ihtiyaç duyulan en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak haraket eden, bu ihtiyacı karşılamak amacıyla konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Portföylerimize geniş kriterlerle arama yapabileceğiniz Bilgisayar, Tablet ve Mobil uyumlu www.nazaremlak.com.tr  web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri müşterileri için ortaya koyan, en çok tercih edilen, kalite ve güvenden ödün vermeyen Üçkuyular-Fahrettin Altay-Esentepe-Poligon-Muammer Akar-Güzelyalı, Göztepe mahallelerinde alım, satım ve kiralamalar da liderliğini devam ettirmeyi hedefleyen, değişim ve gelişmelere uyum sağlayan dinamik yapısı ile müşterilerine gayrimenkul arayışlarında en uygun hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Profesyonellik, dürüstlük ve güven üzerine kurulu sorumluluk bilinci ile en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Sizin hayallerinizi üstlendiğimiz her faaliyette bu hedefi yerine getirmek için özenle çalışmaktayız. Nazar Emlak bugün ve gelecekte güvenirliği ile anılan bir firma olarak, müşterilerinin her zaman yanında olmaya devam edecektir.

Değerlerimiz

. Tutarlılık

. Samimiyet

. Sürekli Gelişim

. Dürüstlük-Güvenirlilik

. Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak

 

Nazar Emlak Ofisi 1177 sicil nolu İZEKO üyesidir.

Nazar Emlak Ofisi Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No: 3500056